Historie firmy

         Všechno to začalo v roce 2003, když jsem na výstavě  Prolight & sound shlédl prezentaci jedné firmy, zabývající se mimo jiné i výrobou pěny. V ČR tato atrakce byla v té době známá spíš z dětských dnů, kde děti s oblibou skotačili ve smradlavé pěně produkované z hasičských generátorů o použití v klubech a na eventech u nás nikdo moc nevěděl. Jelikož cena přístroje v té době byla doslova astronomická, rozhodl jsem se jít cestou vlastního vývoje. Omrknul jsem mašinky místních hasičů, prolezl zahraniční weby a během pár měsíců byl první stroj na světě. Pravda výkon nebyl nic moc, na druhou stranu měl super malou spotřebu a nízkou váhu, což při harcování po klubech bylo k nezaplacení.

Během následujícího roku jsem provedl několik úprav přístroje a podařilo se zvýšit výkon na úroveň která již byla srovnatelná s menšími konkurenčními výrobníky. Velký posun kupředu pak přinesla až konstrukce úplně nového stroje, který již dokázal produkovat velké množství pěny a stal se základem našeho podnikání. V letech 2006 a 2007 jsme měli celkem 4 tyto přístroje a stávalo se, že jsme vyjížděli na akce i 4x za jeden víkend.

V roce 2006 jsme vyvinuli na požádání opravdu velký výrobník Armageddon, který dokázal spotřeboval 1000 litrů náplně během 20minut a vyrobit doslova záplavu pěny, měl pouze jedinou nevýhodu a tou byla hmotnost skoro 50kg, věšet tohle byla vždycky opravdu lahůdka :-)

V roce 2009 jsme si nechali vyrobit vlastní pěnidlo, které používáme dodnes a které je prověřené více než stovkou akcí zahrnujících diskotéky, venkovní eventy, dětské dny a několik speciálních projektů. Pěnidlo má vystavený bezpečnostní certifikát.

V roce 2010 došlo o rozšíření naší nabídky v podobě prodeje vlastních přístrojů a příslušenství, rovněž jsme začali pronajímat vlastní přístroje bez nutnosti výjezdů na akce a zaměřili jsme se na reklamní projekty pro firmy. Pro letošní sezonu připravujeme dva zcela nové stroje, jeden bude určen pro malé kluby a bary, druhý naopak pro velké eventy.