FAQ

Aneb často kladené dotazy...

Jak to funguje?

  • Velmi jednoduše, generátor pěny se zavěsí kamsi nad taneční prostor, přivedou se hadice pro dodávku roztoku, napustí se nádrže ve kterých se namíchá roztok a můžeme začít. Na přání lze roztoku dodat i vůni. Nejčestěji používáme množství kolem 400 až 600l roztoku.

Bude z toho hodně mokro?

  • Pěna se vyrábí z vodního roztoku, nejčastěji používáme množství kolem 400 litrů. Tento roztok se po rozpadu pěny mění opět na vodu. V praxi to znamená, že velkou část z tohoto množství roznesou návštěvníci foamparty a zbytek vám bezvadně vypere koberce.

Co když máme dřevěnou podlahu?

  • Z vlastních zkušeností můžeme potvrdit, že parkety, palubky nebo plovoucí podlahy bez problémů snesou foampatry pokud bude podlaha uklizena po skončení akce. V sekci „video“ je foamparty z Jirkova, kde je podnik situován ve starém domě navíc v 1. patře s podlahou z parket. Foamparty zde proběhla naprosto bez problémů.

Vadí rozvod elektřiny v podlaze?

  • Pokud máte světelný parket, musíme vás bohužel zklamat, protože voda a elektrický proud zkrátka nejdou dost dobře dohromady. Foamparty v tomto případě provedeme pouze tehdy, pokud bude prokazatelně přívod elektřiny do podlahy odpojen.

Co když máme na zemi umístěné subwoofery?

  • Nevadí! Pokud v objednávce uvedete poznámku, můžeme zajistit pomocí speciálních zábran aby se pěna dostala jen tam kam budeme chtít.

Jak dlouho foamparty trvá?

 • Délka Foamparty záleží pouze na vás. Obecně lze říci že přístroj spotřebuje při plném výkonu cca 200l náplně za 20 minut, což odpovídá zhruba 1 000 000 litrů pěny. Většinou toto množství rozdělujeme do menších dávek a na závěr vás v pěně doslova utopíme. Délka i množství pěny se řeší individuálně, podle přání zákazníka.

Pokud máte nějaké další otázky, ozvěte se nám!